Ніс

Мода на сережку-гвіздочок на носі залишилася в 2008 році разом з рожевим волоссям, емо та готами. Альтернатива – септум-пірсинг. Це прокол носової перегородки, в який втягують невеличке кільце. Якщо ти не готова до таких експериментів, спробуй спочатку кліпсу. 

Язик

7 років тому, щоб бути на піку моди, достатньо було просто проколоти язик і місяць говорити так, наче в рот напхали вати. Пірсинг язика – дуже болюча і небезпечна процедура, після якої можна вже не відчути смак їжі. Оскільки в моді здоровий спосіб життя і дбайливе ставлення до свого організму, відклади цю процедуру до кращих часів.

Пуп

Кислотні вкорочені топи, джинси з низькою талією, з-під яких виглядає яскрава білизна. Давно бачили таких людей на вулиці? Хіба на тематичному маскараді. От і пірсинг пупа, який показували за допомогою таких топів, краще залишити для тематичної вечірки. Наприклад, Геловіну. 

Інтимний пірсинг 

У цьому пірсингу поєдналося все: небезпека занести інфекцію, можливість втрати чутливості органу і проблеми з доглядом. Мода на нього прийшла до нас з фільмів для дорослих і туди ж, на щастя, повернулася. Як і татуювання в інтимних місцях.