Біле озеро

Також його називають озером молодості. У воді високий вміст гліцерину, який використовують для омолоджуючих кремів. Навіть на доторк вода дуже м’яка. Старожили не радять витиратися після купання в озері — водяна плівка пришвидшує загоєння ран та робить шкіру м’якшою. 

Крім цілющих властивостей, Біле озеро оточене надзвичайним пейзажем. Воно знаходиться серед недоторканих лісів та дозволяє з’єднатися з природою. Згори помітно, що форма озера нагадує серце. Так що це озеро — гарне місце для відпочинку закоханих. 

Де знаходиться: с. Рудка, Володимирський район, Рівненська область.

Тунель кохання 

Природне диво, що виникло через втручання людини. Через ліс на Рівненщині проклали вузькоколійку до деревообробного заводу. Колія функціонує і досі, і поїзд, коли їде через ліс, зачіпає гілки та працює такою собі косаркою для дерев. 

Цікаво, що у 2017 році у Китаї намагалися створити аналог українського Тунелю кохання. Вийшло чи ні — невідомо, але оригінал точно краще за копію.

Де знаходиться: між селищем Клевань та Оржів, Рівненська область

Джерела-близнюки 

На Рівненщині з джерел-близнюків витікає цілюща вода. Її рекомендують пити людям, що пережили операцію на шлунку та харчові отруєння. Також ця вода не лишає осаду, дуже смачна і зберігається в пляшках по кілька тижнів. 

Працівники цих джерел набирають окремі природні джакузі з цілющою водою, щоб усі бажаючі могли скупатися. Це місце, де можна поєднати приємне з приємним. 

Де знаходиться: с. Гільча Перша, Рівненська область

Оновилися тілом та душею і скоріше їдемо далі. Сідаємо в темній кімнаті, запалюємо навколо свічки і готуємося слухати моторошні легенди Рівненщини