Дівчині: 

Незвичні прикраси 

Ні, не браслет Pandora з двома бусинками. Якщо хочеш подарувати дійсно щось цікаве — обери прикраси незвичної форми або зі сплавів кількох матеріалів. Дізнайся, які метали подобаються дівчині, чи любить вона каміння та масивні прикраси — так буде простіше зробити правильний вибір. 

Набір косметики 

Це може бути як декоративна, так і косметика по догляду за шкірою. Але для того, щоб робити такий подарунок, потрібно гарно знати людину. Або обирати більш універсальну косметику: креми для рук з нейтральними запахами, бальзами і т.д. 

Піжама 

Мила флісова зебра чи шовкова еротична піжама — вибір лишається за тобою.

Всі ми любимо спати з комфортом і гарна піжама зайвою не буде. Звісно, якщо твоя подруга/кохана не спить оголеною. 

Чоловіку:

Краватка 

На важливі заходи чоловікам досі потрібно вдягати краватку. А іноді просто приємно подивитися на чоловіка в костюмі та краватці. Якщо не впевнена, що коханий захоче вчитися в’язати вузли для краваток, придбай із вже готовим вузлом та кнопкою. 

Шкарпетки

“А ще банальніший подарунок можна було запропонувати?” Не поспішай, шкарпетки також можуть бути дуже крутим дарунком. Якщо обирати серед сучасних дизайнів та веселих написів. Або ти можеш замовити шкарпетки з власним текстом та дизайном. 

Набір солодощів 

Чоловіки — завжди діти, тож велика коробка солодощів потішить твого коханого. Обирай шоколад з корицею, горіхами та родзинками, щоб бути у різдвяній тематиці.