Естетика

По-перше, це красиво. Чисті руки без бруду під нігтями, неохайних задирок і обкусаних кінчиків потрібні не тільки жінкам.

Здоров'я

Манікюр допомагає боротися з тріщинками, мозолями і врослими нігтями.

Кар'єра

Зовнішній вигляд людини може охарактеризувати її в роботі. Якщо ви кар'єрист і мрієте про керівну посаду, потрібно відповідно виглядати. Ваша акуратність свідчить про те, що в роботі ви теж уважні і вимогливі. Крім того, доглянутий зовнішній вигляд додасть вам впевненості і сформує певну довіру у інших.

Сім'я

Стан рук і нігтів чоловіка свідчить не тільки про його ставлення до самого себе, а й про ставлення до жінок. Якщо людина не хоче доглядати за собою, то навряд чи буде краще піклуватися про дружину і своїх дітей. Саме тому більшість жінок на першому побаченні оцінюють руки чоловіка.

Для чого чоловікам депіляція?

Раніше вважалося, що волосся на тілі майже прикрашає чоловіка або надаює йому мужності. Сьогодні від цих поглядів поступово почали відходити і багато чоловіків роблять собі депіляцію просто для краси, для того, щоб виділити рельєф м'язів і додати тілу доглянутий вигляд.

Але бувають і такі ситуації, коли людина змушена робити епіляцію. На обличчі, наприклад, тому, що хоче відростити бороду, а вона у нього зростає майже до самих очей. Або щоб заощадити час і не голитися щодня, а іноді і за медичними показаннями — щоденне гоління подразнює шкіру обличчя.

Епіляцію на руках роблять працівники харчової промисловості та харчоблоків — занадто густа рослинність може створювати антисанітарію. А спортсмени і танцівники видаляють волосся з усіх незакритих одягом ділянок тіла потім, що так тіло виглядає значно привабливіше.