Євген Коноплянка

Каратист і футболіст в одному обличчі

Євгена Коноплянку називають сучасним Андрієм Шевченком. Він талановитий, молодий, кілька років грав за команду “Дніпро” Дніпропетровської області, коли та була на піку. Зараз Євген грає за німецьку “Шальке”, але не забуває про українське коріння. Він не змінив громадянства, тому грає за українську збірну в усіх матчах в основному складі. 

Не одружений. І молодий. Але це так, загальна інформація. 

Лія Ахеджакова 

Ну все, Новосельцев, ваше діло труба

Лія — актриса, яка зіграла за свою кінокар’єру десятки ролей, але запам’ятали ми її за роль Шурочки в “Службовому романі”. Актриса народилася в Дніпрі, але прожила там зовсім недовго — дитинство її минуло вже за кордоном.

Не зважаючи на це, місцеві жителі дуже люблять актрису та фільми з її участю. 

Олесь Гончар

Людина, якій подобається вища освіта 

Олесь згадував, що коли він вперше зайшов в Харківський національний університет студентом, його переповнювало почуття радості і “не було в усьому місті щасливішої за мене людини”. Він вступив на філологічний факультет і успішно його закінчив. 

Так що спеціальність філологія — це не останній варіант, що залишився, а усвідомлений і крутий вибір. Треба просто правильно обирати. 

Павло Загребельний 

Будь моєю Роксоланою

Павло Загребельний написав багато творів, але два найвідоміших: роман “Я, Богдан” про гетьмана українського козацького війська Богдана Хмельницького та “Роксолана” про бранку, що стала султаншею. Павло цікавився історією, закінчив факультет філології, тому його історії вражають глибиною та точністю. 

Готовий до наступної подорожі? Ми рухаємося на північ, до прохолодних вод Південного Буга — у Вінницьку область