Важко вмовити себе піти до тренажерної зали? Можливо, краще спробуй щось нове та цікаве! ТЕТ приготував для тебе 5 крутих альтернатив фітнесу.

Slide-аеробіка

Сутність цього виду спорту полягає в ковзанні на спеціальному килимку. Для тренування, крім нього, також необхідно мати синтетичне взуття. Вправи нагадують рухи лижників або ролерів. Slide-аеробіка розвиває баланс, допомагає боротися із надлишковою вагою, тренує координацію та витривалість.

Bosu

Головний снаряд — платформа у вигляді фітболу, розрізаного навпіл. Виходить поэднання тренувань з м’ячем та степ-аеробіки. Встояти на Bosu дуже важко! Цей спорт для тих, хто хоче розвинути координацію, гнучкість, підтягнути тіло, а також скорегувати поставу та укріпити суглоби. Тут залучені всі групи м’язів.

Антигравітаційна йога

Цей вид спорту набирає популярність. Його особливість полягає в тому, що заняття проходить у спеціальному гамаку, закріпленому на стелі. Таким чином досягається ефект паріння в повітрі. Це допомагає зняти втому і напругу, розслаблює м‘язи та тренує гнучкість. Така йога підходить навіть новачкам.

Аквасайклінг

Ця активність чудово підійде для тих, хто полюбляє басейн та їзду на велосипеді. Аквасайклінг поєднує їх. За законами фізики опір води сильніший за повітря, а отже навантаження на м’язи ніг збільшується тут у декілька разів. При цьому знижується тиск на суглоби та хребет, тож у цього виду спорту майже немає протипоказань. Заняття аквасайклінгом підійдуть тим, хто бажає підтягнути тіло, тренувати м’язи пресу та ніг. Крім того, вони допомагають активно боротися з целюлітом завдяки своєрідному гідромасажу.

Енімал-флоу

Відчути себе скорпіоном, ведмедем чи навіть леопардом — легко! Енімал-флоу або зоофітнес — новий вид спорту, який імітує рухи тварин. Основних дій всього сім: тяга, поштовх, скручування, нахил, присідання, удар і стрибок. Під час заняття можна відчути себе фламінго, мавпою, пантерою, крабом, жабою та іншими тваринами. Тренуватися можна як у залі, так і в домашніх умовах. Зоофітнес чудово підійде тим, хто хоче схуднути та добре попрацювати над усіма групами м’язів.