Якщо ти не хочеш або за якихось причин не можеш почати довготривалі стосунки, можливо, декілька легкодумних побачень — саме те, що тобі зараз потрібно. Мистецтво пікапу, хоча й встигло набути не дуже доброї слави, насправді може серйозно допомогти тобі в спілкуванні з потенційними партнерами, якщо ти будеш використовувати ці хитрощі з розумом. ТЕТ дослідив купу порад відомих пікаперів та виділив 5 основних законів, які допоможуть тобі сподобатись симпатичній особі. 

Правило #1 — Впевненість

Аби завоювати будь-яку дівчину, тобі потрібно, перш за все, бути впевненим у собі. Ніяка краля не захоче лікувати твої комплекси та влаштовувати сеанси психоаналізу. Принаймні на першому побачені. Тож ти маєш випромінювати сміливість та спокій. 

Правило #2 — Гумор

Гарне почуття гумору нікому не дається при народженні. Цю рису можна і треба розвивати в собі. Тож потренуйся на друзях та спробуй зрозуміти, які жарти дають тобі легше, а до яких тем не варто вдаватися. І не бійся здатися смішним — ти не уявляєш як дівчата втомилися від брутальної серйозності, яку намагаються імітувати сучасні хлопці.

Правило #3 — Вчись слухати

Ми віримо в те, що ти маєш багатий внутрішній світ, проте розповідаючи дівчині про те, як ти віртуозно вмієш готувати справжній стейк, пам’ятай що вона може виявитись вегетаріанкою. Іноді у спілкуванні достатньо лише уважно дивитись в очі співрозмовника та час від часу ставити цікаві запитання. Спробуй так проінтерв’ювати дівчину і ти відчуєш, як між вами тане крига.

Правило #4 — Фантазуй

Спробуй під час знайомства з красунею використовувати не лише наші поради, а й власну фантазію. Проаналізуй її зовнішність та поведінку та спробуй якось здивувати саме її. Ми точно не радимо тобі демонструвати обраниці стандартний набір фокусів. Краще здивуй її якимось більш “земним” способом. 

Правило #5 — Зовнішній вигляд

Аби привернути увагу дівчини ти маєш, перш за все, виглядати привабливо. Адже наше перше враження про людину складається саме завдяки зовнішності. Приділи увагу своєму стилю. Так, на створення свого унікального образу тобі доведеться витратити певний час, проте повір, ці зусилля будуть виправдані дуже скоро. 

Сподіваємось, що ця інформація допоможе тобі структурувати знання в мистецтві спокушання. Проте хочему одразу ж попередити, що універсального рецепту зі зваблення будь-якої дівчини просто не існує. Насправді аби все закінчилося саме так, як ти того хочеш, ви обидва маєте рухатись назустріч. Тож іноді, як би ти не намагався, в тебе ставатимуться поразки. Навчись сприймати їх спокійно та наступного разу ретельніше підбирай ключик до чергової дівчини.