У звичайній квартирі можна виростити помідори й огірки не менш смачні, ніж з дачної грядки. Достатньо мати підвіконня і трішки терпіння.

Перець

Цій рослині будуть раді всі любителі вогника у стравах. Особливо швидко ростуть плоди таких сортів: «Акварель», «Острів скарбів», «Карлик». Крім того, вони ще й створюють красу на твоєму вікні. Овоч може бути червоний, зелений, жовтий та навіть фіолетовий. Місце для вирощування має бути теплим і світлим.

Морква

Корисна, свіжа, соковита. Якщо хочеш, щоб овоч виріс швидко, тоді краще взяти сорт «Онучка» або «Софі». Через 80-90 днів будеш мати солоденьку домашню моркву на власному підвіконні. Дуже важливо правильно обрати ґрунт, він має бути легкий і дренований.

Огірки

Для того, щоб успішно виростити огірки, потрібно лише правильно підібрати сорт, нічого складного. Для квартирного вирощування обираємо самозапильні сорти — «Романс», «Легенда». І пам’ятай, огірки люблять щедрий полив, тому земля має завжди бути вологою.

Полуниця

Дуже класно те, що такі ягоди можна вирощувати навіть взимку. Надворі холод, мороз, сніг, а в тебе смачна червона полуничка на підвіконні. Проте тут треба також уважно обирати тип рослини та пам’ятати про те, що запилювати квітки полуниці тобі доведеться самотужки, за допомогою пензлика.

Ананас

Цікавий для вирощування фрукт, який потребує трохи більше терпіння, ніж попередні види. Виростити ананас можна з хвостика магазинного фрукта, проте бажано купляти сировину в теплу пору. При правильному догляді плід може з’явитися за два роки після посадки.