Перші дні нового року схожі на суцільний вихідний — всі навколо розслаблені, щасливі та втомлені. Це діє навіть якщо ти не маєш невеличких канікул та мусиш рухатися в офіс у цей святковий час. Аби не втрачати відчуття казки та ще трохи протримати диво поруч, ТЕТ радить розбавити вечори переглядом чарівного новорічного кіно. Ми склали для тебе перелік з п’яти фільмів, які обов’язково прикрасять твої свята.

Ноель (2004)

Трохи сумний, дуже легкий та неймовірно святковий — цей фільм із Сьюзен Сарандон та Пенелопою Крус розповість тобі історію про переплетення людських доль та справжню любов, яка розтопить будь-яке серце.

Різдвяна історія (2009)

Легендарна історія Чарльза Діккенса, яка трансформувалася в неймовірну анімацію, сповнену різдвяної атмосфери та казкової краси, не лише розважить будь-кого в ці дні, а й навчить тебе по-справжньому цінувати кожну мить життя.

Подарунок на Різдво (1996)

Зворушлива історія про любов батьків до дітей, яка несе веселощі та відчуття свята. Спостерігай за тим, як Арнольд Шварценеггер змагається з такими ж як він сам турботливими батьками за найкращі подарунки для своїх малюків. До речі, саме цю стрічку ти можеш подивитися на ТЕТ вже 5 січня о 17:00. Не прогав можливість зробити ці вихідні по-справжньому святковими. 

Вечори на хуторі біля Диканьки (1961)

Класика вітчизняних різдвяних історій не має терміну придатності. Незважаючи на свій вік, ця стрічка й досі хвилює, веселить та приносить неймовірний чарівний настрій в кожну оселю.

Сім’янин (2000)

Головний герой цієї стрічки — Джек Кембелл (Ніколас Кейдж) живе прекрасним холостяцьким життям та насолоджується свободою та успіхом. Проте раптом різдвяне диво переносить його в іншу реальність. Тут він примірний сім’янин та турботливий батько, проте чи радий він буде таким змінам у власному житті?