Деякі машини більше схожі на міфічних персонажів, ніж на справжні транспортні засоби. В рекламі таких екземплярів виробники часто розповідають про якісь абсолютно нереальні характеристики, а кількість зразків для продажу зазвичай суворо обмежена і рідко доходить до 100 штук. Сьогодні ТЕТ познайомить тебе з останніми автоновинками, які можна віднести до категорії машин-привидів, адже їх ти навряд чи побачиш на вулицях свого міста. Проте помилуватися їхніми формами нам ніхто не забороняв.

1. Fenyr Supersport


Перша модель суперкару від арабського виробника W Motors — Lykan Hypersport засвітилася у фільмі “Форсаж”, а тепер ця компанія продемонструвала свій другий продукт — Fenyr Supersport. Для створення цього екземпляру W Motors використали роботизовану коробку передач та шестициліндровий твін-турбо двигун об’ємом 3,8 літри від Porsche. Загальна вага цієї кралі, конструкція якої складається з алюмінієвої рами та карбонових панелей  — 1300 кг. До 100 км/г Fenyr розганяється за 2,7 секунд, а на максимальних обертах вона може видавати 400 км/г. W Motors пообіцяли випустити лише 25 зразків, вартість яких складатиме $1,500,000.

2. Vazirani Shul


Перший індійський суперкар, який приводять у рух чотири потужні електромотори. Власники цієї машини можуть не боятися швидкої розрядки акумуляторів. Доволі невеликий розмір батареї вагою 300 кг. компенсується тут наявністю мікротурбіни, що працює на звичайному бензині. Цікаво, що виробник вирішив не акцентувати увагу на швидкості авто — ці показники залишаться в секреті для потенційних власників аж до моменту оформлення замовлення. Головний акцент творці вирішили зробити на безпечності та неймовірно комфортному управлінні Vazirani Shul.

3. Aston Martin Valkyrie


“Валькірію” від Aston Martin в трековому варіанті сьогодні ви вже не зможете придбати ні за які гроші, адже вся партія з 25 болідів на цей момент вже розпродана. Зі 150 дорожних екземплярів знайшли своїх власників вже теж майже всі. І все це незважаючи на те, що готові зразки виробник випустить лише у 2020 році. Унікальний дизайн, 6,5 літровий двигун V12 з потужністю 1100 л. с. та вага у 1000 кг. роблять цей спорткар одним з найнеймовірніших продуктів в історії Aston Martin. Виробник натякнув на те, що теоретичний максимум швидкості Valkyrie буде знаходитись десь на рівні 643 км/г. Дійсно, якщо інженери не вигадають якусь абсолютно революційну технологію посилення прижимної сили для цього авто, Valkyrie ризикує злетіти під час поїздки.

4. McLaren BP23 Hyper-GT


Найшвидша модель в лінійці McLaren зможе розігнатися до 390 км/г. Літери BP у назві продукту розшифровуються як Bespoke Project — зроблено на замовлення. Тож замовники спорткару зможуть багато чого змінити в своїй іграшці за власним смаком. Незмінними залишаться хіба що трьохмісна посадка та гібридна силова установка, яка складається з 4-літрового двигуна та кількох електромоторів. Виробник заявив про створення обмеженого тиражу у 106 екземплярів вартістю по 1,600,000 фунтів, кожен з яких вже знайшов власника. 

5. Vanda Dendrobium D-1


Цю автівку назвали на честь унікальної сингапурської орхідеї, а її дизайн було розроблено ще в середині 1990-х років. Весь цей час унікальний зовнішній вигляд цього авто не припинив надихати, а їдея зробити двері, які повністю відкриваються догори, а разом з тим автоматично підіймають дах — досі шокує навіть дуже вибагливих критиків. “Орхідея” вагою 1750 кілограмів буде розганятися до 100 км/г лише за 2,6 секунд, а за максимальної швидкості у 400 км/г зможе проїхати без підзарядки до 400 кілометрів.