ТЕТ обожнює осінь ще й за те, що тепер ми зможемо з чистою совістю витрачати час на перегляд улюблених фільмів, серіалів та читання давно запланованих книжок. Вечори щодня стають холоднішими, скоро ми будемо рідше виходити на прогулянки, але подорожувати сюжетними стежками нам не заборонить ніяка негода! Влаштовуйся зручніше. ТЕТ відібрав для тебе 5 найочікуваніших серіальних прем’єр цього вересня. Нудно не буде!

“Жартую” (Kidding)

Режисер картини “Вічне сяйво чистого розуму” Мішель Гондрі створив свій перший телевізійний проект, головну роль в якому зіграв легендарний Джим Керрі. Сюжет серіалу Kidding (“Жартую”) розповідає історію чоловіка на ім’я Джефф, який довгі роки був зіркою дитячого телебачення і являв собою взірець мудрості та доброти для мільйонів дітлахів по всій Америці. В своєму шоу Джефф розповідає глядачам, як треба долати різноманітні життєві труднощі та надихає своїм прикладом. Проте, коли в особистому житті Джеффа починаються проблеми, він розуміє, що сам собі допомогти просто не спроможен. 

“Маніяк” (Maniac)

Один з найбільш очікуваних проектів не тільки вересня, а й всієї осені – “Маніяк”, головні ролі в якому виконали Джона Хілл та Емма Стоун. За сюжетом, десятеро добровольців погоджуються на участь в експерименті з випробування нових ліків, які мають зцілювати будь-яке фізичне чи психічне відхилення. Головні герої потребують лікування, як ніхто інший: персонаж, якого грає Хілл, страждає від шизофренії, а героїня Стоун – схильна до тривалих депресій. Режисером проекту став один з творців “Справжнього детектива” Кері Фукунага.

“Маніфест” (Manifest)

Прем’єра від NBC, режисером якої став Девід Френкел (“Марлі та я”, “Диявол носить Prada”), а продюсером – Роберт Земекіс (“Форрест Гамп”, “Контакт”) також запланована на найближчі дні. Історія “Маніфесту” починається з подорожі групи людей на звичайному пасажирському літаку, який потрапляє в зону турбулентності. Після пригоди в небі літак успішно приземлився, проте, виявляється, що його політ тривав не декілька годин, а більше п’яти років. За цей час родичі та близькі пасажирів встигли зневіритися в їхньому поверненні, а дехто навіть почав нове життя. 

"Одного разу під Полтавою"

Улюблений проект мільйонів українців повертається на ТЕТ. Показ шостого сезону комедійного серіалу “Одного разу під Полтавою” стартує 17 вересня. На глядачів чекають неочікувані метаморфози головних героїв, поява нових персонажів другого плану та все такий же якісний гумор від улюблених Юрчика та Яринки. Не пропусти прем’єру нових серій і вмикай ТЕТ о 21:00 по буднях, починаючи з наступного понеділка. 

“Перші” (The First)

Новий проект сценариста “Карткового будиночку” Бо Уіллімона сконцентрований на проблемах учасників першої експедиції на Марс. Члени екіпажу під час підготовки до польоту будуть стикатися з купою проблем та страхів, як власних, так і своїх близьких. Головну роль в серіалі зіграв Шон Пенн.