Кошмар на вулиці В'язів

Фільм жахів 1984 року, який вважається класикою хорору. Як врятуватися від монстра, якщо він вже помер і нападає лише уві сні? Спалений заживо Фреді Крюгер хоче помститися своїм вбивцям і його неспокійний дух нападає на дітей, доки вони сплять. 

Кінострічка, яка показує, що твої найпотаємніші страхи можуть стати реальністю.  

Будинок воскових фігур

Після перегляду цієї стрічки робиш висновок, що розділитися — найгірша ідея з усіх. Тоді в якийсь момент розумієш, що монстр досі на свободі, а воскові фігури навколо тебе — не пам’ятники, а колись живі люди, яких жорстоко вбили. 

Чи залишиться живим хоча б один з друзів? 

Омен

Фільм знятий за однойменною книгою. Події крутяться навколо п’ятирічного хлопчика, якого усиновив англійський посол. Він би цього не зробив, але його дружина народила мертву дитину, і якби про це дізналася, то зійшла б з розуму. Після того, як хлопчикові виповнилось 5 років, люди навколо нього почали помирати. 

Його няня вчинила публічне самогубство як подарунок малому. То чи зможе батько вбити дитину заради знищення справжнього втілення зла?  

Я плюю на ваші могили

Письменниця Дженніфер їде у віддалене село для того, щоб на самоті почати писати нову книгу. Але місцеві хлопці, що вірять у свою безкарність, напали на дівчину і вчинили над нею страшну наругу. Незважаючи ні на що, героїня вижила. Вижила, щоб помститися. І тепер вона знайде своїх кривдників і змусить їх пожалкувати про вчинене. 

Дзеркала

Головний герой фільму розчарувався у житті, а життя в ньому. Єдина робота, яку він зміг знайти — посада сторожу спаленого універмагу. І однієї ночі чоловік помічає надзвичайні дзеркала, що збереглися незважаючи на довколишню розруху. Він бачить в цих дзеркалах привиди померлих у пожежі. Сестра героя вмирає одразу ж після того, як радить йому звільнитися, аби не наражати себе на небезпеку.

А Бен дізнається, що у задзеркаллі живе кровожерливий демон, який хоче захопити тіло. Його тіло…