natgeotravel

Офіційний Інстаграм-акаунт National Geographic Travel, який змусить тебе по-іншому подивитись на звичні місця, покаже красу далеких країв та змотивує побігти та придбати квиток на найближчий потяг в яку-небудь прекрасну глухомань.


dylanwerneryoga

Вже забув, яким сильним та здоровим може бути людське тіло? Дивись Інстаграм цього хлопця і надихайся. Ділан Вернер — вчитель йоги та просто гарний хлопець, який, можливо, надихне тебе підняти дупку з дивану та нарешті зайнятися своїм тілом. 


tuulavintage

Джесіка Штейн за допомогою свого акаунту демонструє своє бачення краси навколишнього світу та показує всі переваги кочового способу життя. Дівчина багато подорожує світом та завжди знаходить в будь-якому місці неймовірну красу. 


lonijane

Переїв на вихідних та в черговий раз пообіцяв собі нарешті змінити свій підхід до харчування? Тоді саме Лоні Джейн може допомогти тобі не розгубитися в різноманітному світі здорової їжі. Корисні, гармонійні та дуже гарні страви, що готує Лоні, без сумніву зачарують тебе з першого погляду. 


thiswildidea

Фотограф Терон Хамфрі вирішив покинути офісну роботу та вирушив в подорож разом зі своєю собакою Медді. Вірні друзі вже об’їхали половину світу, але зупинятися вони не планують. Світлини Хамфрі просякнуті духом авантюризму та заряджають спокоєм. ТЕТ рекомендує.