Вже в цю п’ятницю о 21:00 в ефірі ТЕТ опиниться неймовірна екранізація популярної серії коміксів — “Фантастична четвірка” 2005 року. Це один з перших сучасних супергеройських фільмів, який об’єднав купу професіоналів та сподобався мільйонам фанатів коміксів по всьому світу. 

Але навіть Джессіка Альба в головній ролі та бюджет у $100,000,000 не змогли вберегти цю картину від ляпів. Помилки творців помітили найбільш прискіпливі кіномани, тож тепер і ми з тобою можемо з виглядом знавців кіномистецтва вказувати на них під час перегляду. 

Уважно дивись, та побачиш все на власні очі. А показати власну ерудованість зможеш вже завтра, запросивши друзів на перегляд п’ятничного кіно від ТЕТ.

Ляп 1

Коли Сью ставить захистний щит, в неї від напруги носом йде кров. Проте вже в наступному кадрі її обличчя виявляється цілком чистим, хоча часу на те, аби витертися, в неї не було. 

Ляп 2

Коли Рід заходить до ванної кімнати, Сью намагається прикритися рушником. Спочатку він бордового кольору, а потім неочікувано стає сірим.

Ляп 3

Віктор під час розмови з героїнею Альби тримає в руках згорнутий одяг. В першому кадрі тканина — чорна, а вже в наступному — блакитна.