1. Акцент на очі. Якщо без стрілок ти не можеш ніяк, але не хочеш, щоб тебе переплутали з Жінкою-кішкою, можна намалювати вкорочений варіант стрілки. Проведи лінію від середини рухомої повіки і трошки вийди за лінію росту вій. Так ти зробиш очі візуально більшими, але не занадто яскравими. Підкресли брови коричневим олівцем, губи злегка намасти рожевою помадою, за необхідності нанеси трохи рум’ян.
  2. Акцент на губи. Чуттєві губи можна і варто показувати навіть у важкий понеділок. В такому випадку нанеси на вії туш і трохи пудри. Вії стануть довшими і трохи світлішими. Помаду обирай матову, бажано стандартного відтінку. Фіолетова, сіра, чорна чи оранжева помада зроблять твій макіяж “фріковим” або занадто вечірнім. Червона матова помада — безпрограшний варіант для кожної дівчини. Відтінок червоного обирай відповідно до відтінку шкіри.
  3. Трохи блиску. Вдень також можна блищати. Нанеси на брови коричневі тіні, злегка підфарбуй вії, на губи нанеси пастельну помаду або взагалі відмовся від неї. Обережно від нижнього кутика ока до початку лінії росту нижніх вій проведи лінію сріблястим глітером. Погляд одразу стане яскравим і день точно буде як треба.