Весілля зірок — улюблена тема для прихильників, а особливо, коли свято вартує декількох мільйонів лайків в Інстаграм. Цікаво, що будь-хто може укласти шлюб там, де це зробили Амаль та Джордж Клуні, Бехаті Прінслу та Адам Левін.

Італія, Aman Canal Grande

Подружжя Клуні відсвяткували своє весілля у венеціанському готелі Aman Canal Grande у 2014 році. Королівський палац виглядає дуже розкішно: оригінали робіт великих творців, столова та два приватних сади. Свято зірок було помпезним та тривало декілька днів.

Aman Canal Grande

Мексика, Flora Farm

Квітуча локація у мексиканському містечку Лос-Кабос дуже сподобається тим, хто полюбляє природу, зелень та декор квітами. У ресторані святкували своє весілля «ангел» Victoria’s Secret Бехаті Принслу та фронтмен Marron 5 Адам Левін. Місце виглядає дуже романтично та точно запам’ятається гостям.

Flora Farm

Франція, Chateau de Tourreau

Палац 18 сторіччя виглядає по-королівськи велично: позолочений інтер’єр, скульптури, яскраві зелені сади та пишні фонтани. Тут святкували своє весілля Джо Джонас і Софі Тернер. Але замок з легкістю може забронювати будь-хто через Airbnb Luxe.

Chateau de Tourreau

Вайомінг, Brush Creek Ranch

Ця локація сподобалася одразу двом зірковим парам: у 2015 році тут святкували Елісон Вільямс та Рікі ван Він, а у 2019 році Карлі Клосс і Джошуа Кушнер. Це не дивно, адже місце справді зворушливе! Територія місцевості Саратога займає близько 30 тисяч акрів, тут багато садиб, дуже гарна природа — ідеальне місце для тих, хто полюбляє активний відпочинок.

Brush Creek Ranch

Джорджия, Greyfield Inn

Джон Кеннеді-молодший та Керолін Біссет відсвяткували на острові Камберленд своє затишне весілля у 1996 році. Пара хотіла максимальної приватності, отже для святкування обрали невеличку каплицю, а для зустрічі гостей — готель Greyfield Inn, оформлений у пляжному стилі. Місце повністю готове до святкування весілля, тут можуть запропонувати стиліста, фотографа, декоратора та інших важливих спеціалістів.

Greyfield Inn

В Україні також можна знайти багато цікавих локацій! Якщо ти не знаєш як обрати місце для весілля, дивись реаліті-шоу «Чотири весілля» по буднях о 18:00 на ТЕТ.