Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Мій улюблений динозавр

Мій улюблений динозавр

«Завести друга легко. Приручити неможливо».

Недалеко від маленького містечка знаходиться засекречена база, на території якої з наказу військових проводилися досліди. Десятки років вчені працювали на базі, але їх досліди не приносили потрібного результату. Тому експеримент вирішили припинити. Базу закрили. Одначе, увесь біологічний матеріал вивезли не на утилізацію, а на звичайне сміттєве звалище.

Джейк і Майк – брати і живуть з мамою, їх тато помер. Хлопці мають кардинально різні характери: старший – бойовий, рішучий і впертий, а от молодший – спокійний та врівноважений. Він обожнює гуляти та шукати усілякі цікаві речі. Їх усі він приносить додому. Тож, коли він знайшов величезне яйце, без жодних сумнівів, приніс його до себе у кімнату. Незабаром з яйця вилупився доісторичний ящір! Хлопчик починає доглядати за твариною і міцно прив’язується до свого нового друга. Одначе, ховати його від людей з кожним днем стає все важче.

Коли динозавра помічають люди, розпочинається справжнє полювання! Чи зможе маленький хлопчик захистити свого друга-динозавра? Дивіться на Телеканалі ТЕТ та на сайті онлайн.

Рік: 2017
Країна: Австралія
Жанр: Фільм

К сожалению, у нас нет прав на показ видео  проекта.

На жаль, у нас немає прав на показ відео проекту.
Але є багато інших :)

Залиште свій коментар