| Ударник "The Beatles" Рінго Старр отримав персональну зірку на Алеї слави Голівуду в Лос-Анджелесі.
Церемонія її відкриття відбулася в день 50-річчя Алеї слави, і вона стала 2401-ю зіркою на знаменитому бульварі. Пам'ятний знак було встановлено на тротуарі біля офісу Capitol Records, повідомляє Associated Press.
Крім Рінго Старра і його дружини, актриси Барбари Бах, у церемонії відкриття зірки брали участь музиканти Джо Волш, Бен Харпер, продюсер Дон Віз, режисер Девід Лінч та актор Ноа Вайл.
Для Рінго Старра це вже друга зірка на Алеї слави Голлівуду. У 1998 році він був удостоєний цієї честі у складі "The Beatles".
В 2009 році зірки на Алеї слави був удостоєний Джордж Харрісон. Є іменна зірка і у Джона Леннона. Пол Маккартні - єдиний з бітлів, хто поки не має іменної зірки на Алеї слави.
|