СуперЖінка
Вікторія Шульженко
Генеральний продюсер ТЕТ, мати двох хлопців, дружина, неймовірно енергійна жінка, а останнім часом ще й завзята спортсменка, Вікторія Шульженко, поділилася думками про сексизм, мрії, партнерство та право бути собою.

  • Коли ти розумієш, що тебе нічого не радує, всі бісять та взагалі сонце вже не так яскраво світить, це означає, що ти десь недостатньо добре відпочила, недолюбила себе та забула про свої бажання.
  • Немає ніякого чарівного рецепту, що допоможе встигати все. Це просто здоровий процес пошуку балансу.
  • У нас із чоловіком так заведено, що коли комусь потрібно щось зробити виключно для себе, ми це робимо. От я захотіла займатися спортом, обговорила це з ним, і роблю те, що потрібно. Звичайно, він може вносити певні зміни у мій "графік часу для себе", але в цілому він завжди підтримує такі бажання.
  • В тій царині, де працюю я, стать не має великого значення. Тут ти повинен бути гнучким, професійним, мати оригінальне мислення. Тож в галузі розваг, особливо зараз, я не бачу ніякого сексизму.
  • Найкращий відпочинок — робити те, що не робив ніколи та бачити щось нове. І для цього не обов'язково навіть їхати кудись. Нещодавно ми з чоловіком ходили центром міста та шукали дивні підворіття. Це також кайф. А ще я зараз навчаюся плавати кролем.
  • Мене в людях найбільше приваблює здатність виробляти та примножувати енергію. Це зазвичай ті, хто має високу емпатію, закоханий у свою справу та оптимістично налаштований.
  • Я ненавиджу брехню та показуху. Дивно це чути від людини, що працює там де я, але це факт. Через те що зараз все можна прикрасити та штучно покращити, втрачається цінність досягнень. Навіщо качати попу три місяці, якщо можна просто красиво стати та накласти фільтр?
  • Моя суперсила — вміння слухати своє тіло. Я відкрила це нещодавно, коли захопилася спортом. Виявляється, наше тіло зовсім не дурне. Вирішення половини твоїх емоційних та фізичних проблем вже є всередині, потрібно лише прислухатися до підказок.
  • Моє побажання українським жінкам — не сподівайтеся на жіночу хитрість. Мене завжди бісить, коли жінки щось розповідають про "керування чоловіком" та інші маніпулятивні схеми. Це ж не партнерство, а якийсь двосторонній обман.
  • Ми чомусь думаємо, що аби бути "супер", потрібно відповідати якимось стандартам: встигати певну кількість справ, мати певну кількість дітей, заробляти стільки-то, їсти стільки-то. Але це все дурня. Ми всі дуже різні. Тож слухайтеся своїх бажань!
  Супержінка має право слухатися своїх бажань!