СуперЖінка
Мирослава Ульяніна

Телеведуча, мотиваційний спікер, консультант із харчування, нутриціолог та просто гарна жінка, Мирослава Ульяніна, розповіла про вміння надихати інших, планувати свій час та поважати власне тіло.

  • "Я люблю себе". Якщо з цієї фрази ви будете починати ранок і повторювати її собі тисячу разів за день — лише тоді ви будете щасливою, успішною, гармонійною і здоровою. Лише тоді люди навколо вас будуть щасливими і оточеними вашою любов'ю. Бо тільки щаслива жінка може транслювати позитивні емоції до інших та любити.
  • Свій день я будую за принципом "якщо є в календарі — є і в житті". Тому до Google календаря вношу не лише зустрічі чи івенти, але і такі справи, як тренування в залі та ранкова чи вечірня медитація. І решту дня будую з огляду на ці, вже зайняті години.
  • Я прокидаюся о 4:30. Для мене ранок — найпродуктивніша і найулюбленіша частина дня. Маю свої ритуали: коротка медитація, яка налаштовує на новий день, контрастний душ, який дає бадьорість, лляна олія та гаряча вода з лимоном натщесерце для запуску метаболізму, зелений смузі з суперфудами для вітамінізації, тренування в залі для вдосконалення форми та подовження молодості. І лише після цього я беруся до роботи. Активно працюю до 19. Після цього — час для розвитку, прогулянок та спілкування. Лягаю спати о 22:00. Зрідка о 23:00. Але не пізніше.
  • Чоловіки в моєму оточенні поважають жінок — за розум, за красу, за працездатність. Вони захоплюються жінками на роботі і в побуті. Я відверто люблю (і говорю про це чоловікам), коли мені відчиняють двері авто та ресторану. Хтось нині називає це сексизмом, а я вважаю це хорошими манерами, вихованістю та галантністю. Мені приємно отримувати компліменти, приємно фліртувати, приємно знати, що я подобаюся як жінка.
  • Жіночність — це бути собою у будь-якій ситуації, це чути себе і діяти згідно власних принципів, а не кимось вигаданих стереотипів. Приймати себе у будь-якому стані і не боятися бути не "супер". Забудьте про ідеальність! Жінка нікому нічого не винна — це раз. Жінка не повинна бути якоюсь — це два. Жінка повинна лише БУТИ — це три.
  • Для мене головна цінність — це люди. У кожній людині бачу позитивні риси та якості, і вони надихають мене розвиватися. Головна мотивація для мене — це життя в гармонії з собою, насолода кожним моментом і реалізація своєї місії — зробити українців здоровими.

  • Мене надихають жінки, які живуть на повну: будують кар'єру, створюють сім'ю, якісно проводять час із дітьми, займаються спортом, приділяють час собі, подорожують, не спиняються у розвитку і випромінюють внутрішню гармонію.
  • Моя головна суперсила — це вміння мотивувати інших на здоровий та активний спосіб життя не словами чи діями, а просто фактом свого існування. Не вчіть дітей — будьте для них прикладом і авторитетом, яким захоплюються. Цей принцип діє не лише щодо дітей, але і щодо дорослих.
  • Припиніть відкладати себе на завтра. Ви на першому місці. Любіть себе, бо лише з любові до себе народжується здоровий спосіб життя. І такий спосіб життя — це не дієти і не заборони, не заняття у спортзалі до сьомого поту і не фанатична віра всьому, що пишуть в медіа. Здоровий спосіб життя СуперЖінки — це усвідомлене ставлення до дрібниць. Приходити на манікюр — і пити протягом процедури не лате з неякісної кави, а теплу воду з лимоном. Готувати вдома свіжий зелений смузі і брати його з собою, щоб не кидатися на пиріжок, коли зголодніла. Читати етикетки на продуктах і не купувати те, що не принесе нічого хорошого тілу.

   СуперЖінка має право на те, щоби бути в себе на першому місці! Бо кожна жінка апріорі СУПЕР.