СуперЖінка
Катя Сільченко

Засновниця та дизайнер бренду the COAT, любляча мати, дружина та неймовірно елегантна жінка, Катя Сільченко, розповіла про відповідальність, приборкання его та необхідність пауз.
  • Якби 5 років тому мене запитали про те, що мене мотивує, я б сказала, що це мої амбіції та его, від яких просто не сховатися. Проте я змогла приборкати своє его, тож мені тепер іноді навіть хочеться знизити темп. Але я відчуваю велику відповідальність за мою родину та команду. Саме це стимулює мене не зупинятися.
  • Я весь час шукаю ключі до того, як знайти баланс між роботою та особистим життям. Зараз мені допомагають тренінги. Нещодавно, наприклад, я прослухала лекцію Саші Дергоусової "Красивий стан". Це допомагає знаходити відповіді, заспокоїти себе, помедитувати.
  • Якщо ти швидко біжиш – біжи. Але вчися робити паузи для відновлення.
  • Слово "жіночність" у мене асоціюється з терміном "делікатес". Продуктів багато, а делікатесів мало. Це як вишенка на торті. Саме так я сприймаю жіночних дівчат. За допомогою свого бренду the COAT я намагаюся посилити цей момент.
  • Українська жінка настільки гарна, що вона має бути абсолютно щасливою. Наші дівчата дуже добре розуміють, що щастя треба шукати всередині.
  • Моя донька точно знає навіщо люди працюють, навіщо розвиваються. Але найбільше я хочу навчити її тому, чому колись мене навчила моя мама: вся відповідальність за життя людини лежить тільки на ній, тому скільки ти будеш віддавати – стільки й отримаєш.
  • Незважаючи на те, що мій чоловік старший за мене на 15 років, у нашій родині я є саме тією суперсилою, яка все організовує та до якої всі приходять за порадою. Здатність задати якусь планку та зробити так, щоб усі в сім'ї намагалися їй відповідати – мабуть у цьому є якась загальна суперсила українських жінок. Саме на цій енергії часто й тримаються родини.
  • СуперЖінкам України я б хотіла побажати жити в такій всеохоплюючій любові, щоб їм ніколи не доводилося домовлятися з собою та поступатися собі.

   СуперЖінка має право бути коханою.