СуперЖінка
Ірена Карпа

Письменниця, співачка, перший секретар з питань культури посольства України у Франції та мама, Ірена Карпа, розповіла про віру в добрі фінали та вміння маніпулювати сексистами.
  • Я дуже лінива жінка. Роблю все виключно під дедлайн. Самодисциплінане моє сильне місце. Зате я чудовий кризовий менеджер аварійних ресурсів, хе-хе. Але повторювати не варто. Це природа така, цьому не навчтися (та і не треба, якщо ви людина дисциплінована і логічна).
  • Баланси утримую (якщо утримую) цілком інтуїтивно. Я не веду записників і планінгів. Максимум записую час дитячих гуртків. Про мої важливі події-поїздки-зустрічі мені сто разів нагадають ті, кому я там потрібна. А про те, що потрібно мені, я не забуду навіть уві сні.
  • Щодо моїх "ролей", то вони пливуть собі паралельно. Мабуть, якби я, як то роблять японці, вибрала щось одне і вузькоспеціалізоване, спаявши талант і працездатність, була би й правда супер-жінкою в цьому. Супер-матір'ю з дітьми-вундеркіндами. Чи гастролювала би щодня. Або писала би рівно по 20 (50?) сторінок на день, як то роблять затяті письменники. А так я пливу собі і потроху розвиваю все, що Боженька дала, під настрій. Ну бо покинути щось одне на користь іншого шкода. Так-так, ще я жадіна.
  • Прямо зараз я на острові, де нема машин (але є люди). Діти купаютья і кличуть на велосипеди. Але я ж відмінниця – відповідаю на ваші питання. А потім ляжу спати опівдні, не виправдавши дитячих надій на мій час. Бо треба деколи робити вибір на користь не-відмінниці і спати. 8, а ліпше 9 годин. Відпустка з дітьми – це однаково робота, кожна мама зі мною погодиться.
  • Ідеальний час для мене – це високо в горах без людей. Фізичне навантаження лише допомагає мозку релаксувати. Спа і всілякі джакузі – не моє, я там швидко божеволію. Заздрю людям, які вміють отак продуктивно для себе нічого-не-робити. Я наразі лише масаж час від часу практикую з пасивного відпочинку. Ну і книжку під деревом читати, нікуди не поспішаючи, обклавшись абрикосами й кавуном – це теж повний кайф.
  • Мене приваблюють люди розслаблені, впевнені, відповідальні – дорослі. Відштовхує істеричність, навязливість, непрохідна тупість і претензійність.
  • Жіночність – це свобода бути собою і вміння маніпулювати сексистами.
  • Своїх дітей я б найбільше хотіла навчити бути щасливими, цінувати присутній момент і не порівнювати себе з іншими. А лише з попередніми версіями самих себе.
  • Моя суперсила – це дитяча віра в те, що все в кінці буде добре. Сила це чи дурість, наука досі не виявила, але всі мої "повні дупи" поки що закінчуються дуже кумедно, і з потс-фактумним розумінням того, для чого це було потрібно.
  • СуперЖінкам України я побажаю жіночності. (Дивіться пункт вище). Хочеш – носи кабли, хочеш – кросівки, хочеш – сексі лук, хочеш – комфорт, і плювати на тенденції чи суспільні очікування. А ще знаходити час на себе прекрасну – ставити свої інтереси вище за інтереси тисяч людей, ким ти з якоїсь радості "винна". Бо ти у себе одна. І якщо зламаєшся ти, все навколо полетить під три чорти.

   СуперЖінка має право вільно дихати.