СуперЖінка
Анна Ткаченко

Анна Ткаченко, керівник діджитал-напрямку та директор по стратегії і розвитку групи "1+1 медіа", мати, дружина та студентка Стенфорду, розповіла про боротьбу зі стереотипами, джерела натхнення та віру в себе.


  • Хто б вам щось не казав, це думка не про вас, а про них самих. Не варто давати чужим комплексам, страхам та установкам ставати на вашому шляху. Якби Мадонна слухала тих, хто щось їй казав, а не себе, вона ніколи б не стала Мадонною.
  • Я досі чую від колег топ-менеджерів "ти ж дівчинка" та "не жіноча це справа". Але я не дозволяю впливати цим словам на мій вектор та на мої плани. Просто сприймаю це як "білий шум".
  • Я абсолютно впевнена в тому, що коли чогось дійсно хочеш, то час вже точно знайдеш. Я маю систему, доволі гнучку, що допомагає балансувати в усіх ролях.
  • По буднях до десятої ранку — це мій час, коли я роблю все, що потрібно мені: спорт, вивчення нової мови, медитація та все що спаде на думку. З 10 та до обіду — час для складних творчих завдань. Після обіду й до 18-19 — час для зустрічей. Я намагаюся потрапити додому хоча б за годину до того, як засне син, але вдається це не завжди. Ми з чоловіком також плануємо час для романтики — це вечір п'ятниці. Тоді ми прагнемо просто побути на самоті.
  • Жінкам варто навчитися підтримувати одна одну та об'єднуватися. Мене бісить, коли жінки, мов курки, починають топити одна одну на радість чоловікам. Ми схильні до заздрощів і суперництва, ми маємо тисячу приводів ненавидіти одна одну. Але я за те, щоб знімати корону та простягати руку допомоги іншим жінкам.
  • Мене надихає Анджеліна Джолі, бо вона може умовно кожні 10 років кардинально змінюватися, але продовжує приваблювати загальну увагу та робити круті речі. А ще натхнення мені дарують жінки з мого роду, що вижили в непрості часи, пережили війни, голод, хвороби та жорстокість задля того, щоб сьогодні жила я.
  • Моя суперсила — вірити в себе, мріяти та сумніватися, руйнувати стереотипи, смакувати світ та перевіряти себе на міцність.
  • Соціальні мережі провокують нас підтримувати міфи про те, що деякі люди бувають ідеальними та в них все виходить із першого разу. Але насправді "супержінкою" може бути лише та, хто дозволяє собі бути будь-якою: помилятися, плакати, поводитися неналежним чином. Лише досвід, у тому числі й негативний, дозволяє нам розвивати себе та пізнавати цей світ.

   СуперЖінка має право не бути "супер"!