Як виховати в собі смак?
Смак — це, перш за все, ерудованість та вміння відрізняти якісне від неякісного. Це стосується будь-чого: шампанського, кіно чи одягу. Якщо довго пити лише добре шампанське, то потім твій смак до нього розвинеться і ніхто вже не змусить тебе вживати дешевий шмурдяк. Так само і з одягом. Але тут є свої нюанси...
Що таке гарно виглядати?
10 правил, які допоможуть тобі гармонізувати зовнішній та внутрішній стан.
Дуже часто, коли ми говоримо про те, що таке гарно виглядати — ми одразу думаємо про одяг. Насправді це не так. Те, як ми виглядаємо, визначає величезний комплекс речей: це і наша поведінка, і настрій, і купа всього іншого. Лише людина, яка може тримати ...

Базовий гардероб: Осінь/зима
Ми живемо в досить холодній країні, тож базовий гардероб українок має свої особливості, на які необхідно обов'язково зважати під час походу на шопінг. Сьогодні я вирішив полегшити тобі завдання та склав невеликий чек-лист, у який включив найнеобхідніші речі для осені та зими. Перевір, можливо тобі не вистачає чогось з цього переліку. Якщо це так, то обов'язково придбай речі з тих категорій, про які я кажу нижче...

Базовий гардероб: Речі поза сезоном
Базовий гардероб — це та основа гардеробу, фундамент, у якому всі елементи легко поєднуються між собою та круто виглядають в ансамблях з іншими, більш яскравими речами. База це не весь гардероб, це тільки те, що дозволяє легко та швидко зібратися в умовах стисненого часу.
Тож саме про це ми сьогодні і поговоримо.


Як знайти свій аромат?
Раніше я вже казав, що я запам'ятовую всіх жінок навколо саме за ароматом їхніх парфумів. Неповторний шлейф, який лишає по собі жінка, може багато розповісти про її характер та підкреслити унікальність особистості...

Де шукати натхнення в Instagram?
Ці 10 сторінок належать різним, талановитим та дуже стильним українським жінкам. Хочеш добре виглядати, розвинути смак та знайти свій унікальний образ? Підпишись на них.

Як обрати свій бренд?
Не кожна марка одягу є брендом, не кожен бренд є домом моди. За кожним культовим брендом стоїть людина, і ця людина залишає величезний відбиток на продукції.

Фільми, які розвивають смак
Кінематограф — чарівний вид мистецтва, що дозволяє нам не лише переживати певні емоції та розширювати світогляд, а й розвивати естетичний смак.

Головні ікони стилю всіх часів
Ікона стилю — це знаменитість, яка має характерний індивідуальний стиль та яка є прикладом для наслідування.

Найстильніші серіали
Якщо ми вже заговорили про кіно, то не можна обходити увагою і серіали. Сьогодні серіальна індустрія дарує нам таку кількість якісного та цікавого контенту, що просто неможливо встигнути все це передивитися.

Сучасні ікони стилю
Нещодавно я публікував тут перелік ікон стилю на всі часи та обіцяв доповнити його розповіддю про сучасних красунь, що стають музами дизайнерів та надихають мільйони дівчат.

Словник стильних слів українською
Моя освіта передбачає, що я маю знати назви всього автентичного українського одягу. Проте мені здається, що ці знання можуть бути корисними і всім тим, хто просто цікавиться стилем та історією власного народу.

Маст-хев речі для подорожі
Звичайно, в усі свої подорожі я завжди беру дуже багато одягу. Зазвичай, я складаю у валізу по комплекту одягу та взуття на кожен вихід та додаю ще один запасний варіант.

Типові помилки героїнь “Богині шопінгу” при виборі луків
Найперша типова помилка наших "Богинь" була в тому, що вони, начитавшись статей про тренди, одразу ж побігли купувати ці трендові речі, не замислюючись над тим, личить їм це чи ні.