Маст-хев речі для подорожі
Те, без чого я ніколи не поїду з дому
Звичайно, в усі свої подорожі я завжди беру дуже багато одягу. Зазвичай, я складаю у валізу по комплекту одягу та взуття на кожен вихід та додаю ще один запасний варіант. Але це вбрання я використовую для робочих зустрічей, виходу в світ та зйомок. А от для побуту мені необхідно набагато менше. Сьогодні я розповім про ті речі, без яких я не можу уявити свого комфорту під час поїздки. Можливо, хтось знайде серед них щось корисне і для себе.

  1. Звичайно, спортивний костюм та зручні кросівки. Я зазвичай майже не ношу спортивний одяг, проте в подорожі я вдягаюся саме так. Я в цьому їду та потім ходжу на сніданки в готель.

  2. Косметика, яка допомагає забрати втому з обличчя. Це креми, маски та інші засоби, які допомагають боротися з набряками, підтягують шкіру та допомагають пристойно виглядати вже за декілька хвилин.

  3. В холодну пору року я завжди беру з собою великий теплий шарф. Він дуже великий, майже як цілий плед. Ним можна накритися в потязі чи в літаку, ще його можна додати до будь-якого пальто чи куртки, щоб утеплитися.

  4. Багато оправ. Я завжди беру з собою мінімум чотири оправи. Окуляри мені потрібні не лише для стилю, а й для зору, тож без них я з дому точно не поїду.

  5. Лляний шопер. Він дуже зручний та легкий і в нього завжди можна скласти речі, потрібні для зйомки.

  6. Книги. В минулу подорож я брав із собою книгу Pantone, в якій розповідається про 35 найбільш вдалих поєднань чотирьох кольорів. Це моя шпаргалка для зйомок – мені з кольорами важко, я завжди перевіряю себе.

  7. А ще зі мною завжди є 2 зубні щітки – електронна та проста. 2 повербанки – один я заряджаю, а інший беру з собою. А ще парфуми, рукавички та багато білизни, бо в мене величезна колекція ароматів, я стараюся берегти руки від холоду та не збираюся прати білизну в готелі.