Типові помилки героїнь "Богині шопінгу" при виборі луків
Як НЕ треба обирати одяг
Тваринні принти і "леопард"

Найперша типова помилка наших "Богинь" була в тому, що вони, начитавшись статей про тренди, одразу ж побігли купувати ці трендові речі, не замислюючись над тим, личить їм це чи ні. Так, зараз не помітити повернення моди на тваринні принти просто неможливо, але ж насправді красиво вони виглядать виключно в аксесуарах дорогого люксового сегменту. Якщо вже дуже хочеться одягти на себе цей "леопард" то потрібно дуже прискіпливо поставитись до якості принту. Доречно та гарно виглядає лише той принт, що максимально точно повторює справжній природній малюнок. А малинові леопарди та сині пітони завжди виглядають дуже дивно та дешево.
Неприродня лінія талії

Чомусь деякі дівчата з тих, що були в нас на шоу, не можуть правильно визначитись зі своєю лінією талії, в результаті чого вони візуально псують власну фігуру. Наприклад, обираючі високу талію, дівчинка з довгими ногами вкорочує тобі верхню частину тіла та робить ці ноги ще довшими. Низька посадка джинсів з короткими ногами ще більше вкорочує нижню частину тіла та вносить диспропорцію у фігуру. Грамотно зроблений акцент на лінії талії завжди приховає недоліки фігури та зробить образ гармонійним, тож не варто лінуватися в цьому питанні. Варто просто одного разу визначитись із тим, яка саме посадка речей виглядає на тобі найкраще, і в подальшому використовувати саме такий одяг.
Дешеві тканини і небезпечний трикотаж

Іноді дівчата обирали гарні сукні приємних кольорів та цікавого крою, але зроблені ці сукні були з якоїсь дешевої тканини чи тонкого трикотажу. Якби ці речі було б пошито матеріалів, що тримають форму, все виглядало б набагато краще. А тут ми бачимо, що сукня або висить мішком або ж навпаки обтягує те, що варто було б приховати.
Неправильна висота підборів

Дуже часто дівчата хочуть взяти взуття з такою середньою, зручною довжиною підборів. Це виглядає не ОК. Варто обирати або високу повноцінну шпильку, або ж низькі, але грубі підбори. Тонкий та короткий каблук виглядає не дуже доречно. Особливо, коли ми говоримо про kitten heel – такі підбори пасують лише високим дівчатам.
Верхній одяг без чіткої форми

Коли ми говоримо про жакети та пальто – про верхній одяг, ми маємо на увазі щось з чіткою формою. Якщо хочеться одягти щось без форми, то в нас для цього є светри, кардигани і т. д. Верхній одяг, навпаки, завжди крутіше виглядає, якщо він структурований та добре тримає форму.
Недоречна сумка

Сумка, хоча й може вибиватися з загального луку, але вона все одно має знаходитись у певній гармонії з силуетом та стилем вбрання. Правильно обрати сумку допоможуть два простих правила:

  • сумка не може бути більшою за чверть тіла (це трохи більше голови)

  • сумка "через плече" має закінчуватись на стегновій кісточці і не висіти нижче ні в якому разі.
Зайві головні убори

Іноді дійсно буває так, до образ виходить дуже простим і його можна було б зробити цікавішим за допомогою головних уборів. Проте їх майже ніхто не вміє підбирати правильно. Особливо це стосується зимових луків та шапок. Важливо запам'ятати, що шапки з помпоном та кольорові колготки – це дитячий одяг. Краще обрати просту та лаконічну в'язану шапку, на якій не буде ніяких прикрас. А в теплу пору року краще взагалі відмовитись від головного убору, якщо ти не впевнена в тому, що він тобі личитиме.


Зачіска та макіяж, що вибиваються з образу

Активний мейк-ап, голлівудські хвилі та вишукана сукня – це все доречно на церемонії з вручення Оскару, але не на побаченні чи знайомстві з батьками. Дівчата іноді забувають про те, що і зачіска, і макіяж – це вже частина образу. Якщо ти зробился яскравий мейк-ап, то важливо пам'ятати, що при цьому ти вже почала збирати свій образ. Тож с таким макіяжем ти можеш, хіба що, обрати яскраве взуття, а біля лиця лишити простіші речі. Враховувати варто і колір волосся, особливо якщо воно дуже яскраве. В нас були дівчата з рожевим, бірюзовим, сірим волоссям. Це також колір, який вже присутній в образі і про який не можна забувати.