Леонід Мартинчик — ведучий шоу на телеканалі ТЕТ "Богиня шопінгу: Блискуче повернення", переможець у номінації "Найстильніший стильний чоловік 2018" від ELLE MAN Awards 2018, успішний Instagram-блогер, естет та просто гарний хлопець.

У своїх постах Леонід розповідає про близьких людей, улюблені місця, стиль та способи досягнення щастя. До речі, про стиль Мартинчик може казати з неабиякою експертністю – Ленонід вивчав український народний одяг в університеті Франка, а зараз він активно цікавиться психологією стилю.

На цій сторінці Леонід ділитиметься з тобою своїм досвідом та знаннями про моду, розповідатиме про власний шлях до визнання, а ще допомагатиме тобі виправити стильні помилки та знайти свій унікальний образ.


Онлайн гід по стилю
Як виховати в собі смак?
Смак — це, перш за все, ерудованість та вміння відрізняти якісне від неякісного. Це стосується будь-чого: шампанського, кіно чи одягу.
Читати статтю
Що таке гарно виглядати?
10 правил, які допоможуть тобі гармонізувати зовнішній та внутрішній стан.
Читати статтю
Базовий гардероб: Осінь/зима
Ми живемо в досить холодній країні, тож базовий гардероб українок має свої особливості, на які необхідно обов'язково зважати під час походу на шопінг.
Читати статтю
Базовий гардероб: Речі поза сезоном
Базовий гардероб — це та основа гардеробу, фундамент, у якому всі елементи легко поєднуються між собою та круто виглядають в ансамблях з іншими, більш яскравими речами.
Читати статтю
Амбіційні, яскраві та впевнені в собі дівчата готові розпочати справжню битву за звання "Богині шопінгу".
Безперечно буде гаряче та повчально, адже ведучим нового сезону твого улюбленого проекту стане переможець у номінації "Найбільш стильний чоловік 2018" від ELLE MAN Awards 2018 та успішний Instagram-блогер Леонід Мартинчик.
А ще буде смішно та влучно, бо у ролі зіркових коментаторів проекту виступатимуть Олексій Дурнєв, Володимир Дантес, Антон Поліщук та Андрій Колмачевський.
Фешн-битва починається вже незабаром! Але на троні "Богині шопінгу" є місце лише для однієї з претенденток.
"Богиня шопінгу": Блискуче повернення улюбленого шоу від ТЕТ