Леонід Мартинчик — ведучий шоу на телеканалі ТЕТ "Богиня шопінгу: Блискуче повернення", переможець у номінації "Найбільш стильний чоловік 2018" від ELLE MAN Awards 2018, успішний Instagram-блогер, естет та просто гарний хлопець.

У своїх постах Леонід розповідає про близьких людей, улюблені місця, стиль та способи досягнення щастя. До речі, про стиль Мартинчик може казати з неабиякою експертністю – Ленонід вивчав український народний одяг в університеті Франка, а зараз він активно цікавиться психологією стилю.

На цій сторінці Леонід ділитиметься з тобою своїм досвідом та знаннями про моду, розповідатиме про власний шлях до визнання, а ще допомагатиме тобі виправити стильні помилки та знайти свій унікальний образ.


Онлайн гід по стилю
Словник стильних слів українською
Моя освіта передбачає, що я маю знати назви всього автентичного українського одягу. Проте мені здається, що ці знання можуть бути корисними і всім тим, хто просто цікавиться стилем та історією власного народу.

Маст-хев речі для подорожі
Звичайно, в усі свої подорожі я завжди беру дуже багато одягу. Зазвичай, я складаю у валізу по комплекту одягу та взуття на кожен вихід та додаю ще один запасний варіант.

Типові помилки героїнь “Богині шопінгу” при виборі луків
Найперша типова помилка наших "Богинь" була в тому, що вони, начитавшись статей про тренди, одразу ж побігли купувати ці трендові речі, не замислюючись над тим, личить їм це чи ні.

Амбіційні, яскраві та впевнені в собі дівчата готові розпочати справжню битву за звання "Богині шопінгу".
Безперечно буде гаряче та повчально, адже ведучим нового сезону твого улюбленого проекту стане переможець у номінації "Найбільш стильний чоловік 2018" від ELLE MAN Awards 2018 та успішний Instagram-блогер Леонід Мартинчик.
А ще буде смішно та влучно, бо у ролі зіркових коментаторів проекту виступатимуть Олексій Дурнєв, Володимир Дантес, Антон Поліщук та Андрій Колмачевський.
Фешн-битва починається вже незабаром! Але на троні "Богині шопінгу" є місце лише для однієї з претенденток.
"Богиня шопінгу": Блискуче повернення улюбленого шоу від ТЕТ